Yaşam

Oynadıkları Filmlerde Garip Kıyafetleriyle Tüm İzleyicileri Hayatı Sorgulatan Oyuncular

Hollywood çok farklı bir dünya! Bazı karakterlere hayat verebilmek için oyuncular adeta kılık değiştiriyor ve farklı insanlar oluyorlar. Bu içeriğimizde oynadıkları yapımlarda giydikleri kıyafetlerle dikkatleri üzerine çeken oyuncuları sizler için listeledik. Detaylar… ?

Kaynak:https://www.buzzfeed.com/hannahmander…

17. Batman Dönüyor’dan Kedi Kadın (1992)

Filmdeki en kötü şöhretli suçludan bahsediyoruz dersek yerinde olur. Michelle Pfieffer’ın canlandırdığı Kedi Kadın karakteri bu kostümle akıllarda kalıyor ve konu oyunculuk performansı olunca Michelle tam bir kraliçe!

16. Wonder Woman’dan Diana (2017)

Peki ya Diana? Amazonların giydiği kıyafetler seyirciyi heyecanlandırmasa da Diana’nın zırha benzeyen kostümü sizce çekimler sırasında onu gerçekten soğuk havadan korudu mu? Tartışıldı!

15. Yıldız Savaşları: Bölüm 2 – Klonların Saldırısı (2002) filminden Padmé

Çoğu izleyici orijinal kıyafetin daha yeterli olduğunu düşünse de Padmé bu kostümle anılır. Bazı izleyiciler de bu kıyafetin onu çok daha yaşlı gösterdiğini düşünüyor!

14. Catwoman’dan Patience Philips (2004)

Catwoman hayranları, bu kostümün diğer Catwoman’lardan daha iyi olduğunu düşünüyor. Ancak akıllarda tek bir soru vardır: Kedi Kadın karakteri sürekli kavga halindeyken neden hep böyle açık giyinir? Bu kıyafet, kavga sırasında ona daha fazla zarar vermez mi?

13. Kıça-Tekme 2’den (2013) Rusya Ana

KGB tarafından seçilen bir dövüşçünün bu kıyafeti giymesinin ne kadar mantıklı olduğu tartışılır. Ama yine de Rusya Ana karakterine çok yakışan bir elbise!

12. Kick-Ass 2 filminden Night Bitch

Seyirci, deri takım elbiseli muhteşem kahramanların dövüşmesine son derece alıştı. Yaygın bir yöntem olsa da bir yüce kahraman için rahat ve pratik değil!

11. Sucker Punch (2011) filminden Babydoll, Rocket ve Ter Bezelye karakterleri

Ütopik bir dünya söz konusu olsa da bu sinemada karakterleri ön plana çıkaran kesinlikle topuklu ayakkabılardı!

10. Bekçilerden Laurie (2009)

Lauire’in kostümünde uzun deri bot ve eldivenler tercih edilmiş. Catwoman’da olduğu gibi, izleyiciler yüksek topuklu çizmelerin pratik olmadığını düşünüyor.

9. Bekçilerden Sally (2009)

İzleyiciler, Sally’nin suçlularla olan ilişkisi göz önüne alındığında, bu kostümün sadece bir dans kostümü olduğunu düşünüyor.

8. Elektra filminden Elektra (2005)

Elektra’nın dövüşürken korse giymesi seyircilerin dikkatinden geçmedi!

7. X-Men: Birinci Sınıftan Gizem

Bu karakterin çizgi romandaki kostümü seyirciye göre çok daha yeterliydi. Ayrıca sinemada bu karakter biraz fazla giyinmeyen bir karakter olarak tasvir edilmiştir.

6. DOA: Dead or Alive (2006) filminden Christie ve Helena karakterleri

Yapımcılar su sporlarına ilgi duyan bu iki karakter için string bikinili kıyafetleri tercih etmişler. Gerçek hayata uyarlamaya kalksak yine pek rahat değiller!

5. DOA: Dead or Alive (2006) filminden Tina

Seyirci, Tina karakteri için kot pantolon ve ceket seçti.

4. Resident Evil’dan Alice (2002)

Alice karakteri ise izleyiciye göre adeta gece elbisesi giymiş durumda. Evet, bu elbiseyle her zaman düşmanlarına karşı duruyor!

3. Suicide Squat’tan Harley Quinn (2016)

Harley’in çizgi romandaki kıyafeti, tüm vücudunu kaplayan Jester benzeri bir kostümdü. Ancak sinemada biraz daha renkli ve dekolteli modüller tercih edilmiş.

2. Öfkeli 7 (2015) filminden Letty ve Kara karakterleri

Letty ve Kara karakterlerinin dövüş sahneleri kendiliğinden geliştiği için bu kıyafetler özel olarak tasarlanmamıştı. Ancak izleyiciler, Letty ve Kara’nın bu kıyafetler içinde kavga etmesini izlemenin onları strese soktuğunu söylüyor.

1. Demir Adam 2’den Natasha (2010)

İzleyiciler, Natasha’nın kıyafetlerinin tam anlamıyla bir süper kahraman kıyafeti olduğunu söylüyor. Endgame sinemasında kesin stil hızla korundu!

Kıyafetleriyle hatırladığınız karakterler var mı? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu