Haber

Payitaht Abdülhamid’den Mevlana Celaleddin Rumi’ye geçen ismin görüntüsü dünyayı salladı!

Bir döneme damgasını vuran Payitaht Abdülhamid, 5 dönem oyunculuk deneyimi yaşayarak ‘2. ‘Abdulhamid’ karakteriyle hafızalarda iz bırakan Bülent İnal’ın yeni adresi kesin olarak belli oldu.

Uzun süre tarihi bir dizide rol alan ve profesyonel mesleğinde tezli yapımlarda oyunculuğunu sergileme fırsatı bulan Bülent İnal, TRT dijital platformunun sürpriz dizisiyle el sıkıştı.

TRT’nin ‘Tabii’ adlı dijital platformunda yayın hayatına merhaba diyen deneyimli oyuncu Bülent İnal, Mevlana Celaleddin Rumii dizisiyle ekranlara bomba gibi döndü.

Mevlana Celaleddin Rumi’nin hayatının anlatıldığı ve çekimlerinin Konya’da yoğun bir tempoda yapıldığı filmde Mevlana Celaleddin Rumi ile sözleşme imzalayan Bülent İnal, yeni rolüyle seyircilerin beğenisini kazandı.

Güçlü konusu ve zengin ekibiyle ekrandan tam not almayı başaran Mevlana Celaleddin Rumi’nin yönetmen koltuğunda Can Ulkay oturuyor. Kale Sinema A.Ş. imzasıyla Natural platformunda seyirciyle buluşan dönem draması Mevlana Celaleddin Rumi’nin senaryosunu Milay Ezengin ve Ali Aydın kaleme alıyor.

haber-can.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu